Autor Wątek: INWESTYCJE MIEJSKIE PRZY NASZYM OSIEDLU.  (Przeczytany 39370 razy)

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
Odp: INWESTYCJE MIEJSKIE PRZY NASZYM OSIEDLU.
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Kwiecień 2015, 12:19:33 »
Proszę być spokojnym.... prezydent zapewnił w rozmowie że właśnie z tej strony będzie zrobiona ścieżka... o inną nie prosiłem.

na potwierdzenie:

http://www.bip.bialystok.pl/736-szczegoly-zamowienia/lang/pl-PL/id/91N2j3OyHWDVQnavFIKDyQ2/back/15/default.aspx

i zdjęcie z koncepcji

(w czasie tego spotkania prosiłem o wykonanie nasadzeń od ulicy... czekamy na realziację)

Pika

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Kwiecień 2015, 09:45:07 »
Byłoby znacznie lepiej :)
Ja swoje informacje oparłem na portalu http://bialystok.gazeta.pl i zamieszczonej tam mapce.

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35241,17721016,Sciezek_rowerowych_wielkie_latanie__MAPA_PLANOWANYCH.html

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Kwiecień 2015, 09:03:31 »
Ale Ja z wiceprezydentem rozmawiałem o ścieżce po naszej stronie.... od ronda do osiedla.... a będzie od ronda do skrzyżowania 450 metrów....

Już ruszył przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej... i my w nim też jesteśmy ujęci również... oferty firmy mają składać do 18 maja.
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2015, 09:13:09 wysłana przez Łukaszek m.6 »

Pika

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Kwiecień 2015, 07:52:45 »
Ale jest kilka spraw na ktore nasze osiedle zasługuje..... jestem właśnie po rozmowie z przychylnym nam wiceprezydentem Adamem Polińskim (oczywiście z komitetu truskolaskiego).... teraz pora na wykonanie scieżki rowerowej od naszego budynku do ronda.

Szkoda tylko, że ścieżka ma powstać po drugiej stronie ulicy (po stronie Domku Napoleona). Nie kwestionuję tego, że po tamtej stronie ścieżka jest nie potrzebne, bo super że powstanie, gdyż połączy tą przy rondzie oraz tą niedawno wybudowaną.
Jednak wydaje mi się, że mieszkańcy naszego osiedla jadąc w stronę centrum (w tym ja) nie będą korzystać z tej ścieżki. Poza tym jeśli ścieżka wybudowana by była po "naszej stronie" więcej ludzi by z niej korzystało (takie moje przypuszczenia ;) )
Idealnym by było, aby ścieżka była wybudowana z obu stron ulicy, jednak zdaję sobie sprawę, że dla miasta to zbyt duży koszt.

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Kwiecień 2015, 11:56:48 »
W dniu dzisiejszym otworzono oferty w przetargu na nasze boisko... były 4... najtańsza 292 tyś zł.... Urząd przeznaczył 295 tyś zł.... tak wiec oferta mieści się w kwocie.... to ułatwia i przyspieszy procedurę....

Teraz czekamy na  podpisanie umowy.

karol m.53

• Użytkownik
  • **

Pika

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Marzec 2015, 07:17:05 »
Kolejny dowód na to, że nie było sensu zmieniać zarządu! Super wiadomość!

Bogdas

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Marzec 2015, 21:40:10 »
To naprawdę świetna wiadomość!!!  :D

Magda_B

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Marzec 2015, 13:42:15 »
Super! Dziękujemy dla Zarządu :D

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Marzec 2015, 13:36:53 »
Radni powiedzieli TAK DLA UL. WYSOKI STOCZEK - BĘDZIEMY MIELI PRZEJAZD NA JAKI ZASŁUGUJEMY  :)

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Marzec 2015, 20:43:21 »
Jutro w poniedziałek o godz. 10.10 będzie rozpatrywana nasza droga ul. Wysoki Stoczek... jeżeli ktoś ma czas i chec zapraszam na sesję Rady Miasta w budynku Urzędu Wojewódzkiego na ul. Mickiewicza za wydziałem prawa.

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Marzec 2015, 21:10:13 »
ale bez zaangażowania Sąsiadów nie uda się nic zdziałać....

dlatego zachęcam do udziału w spotkaniu w sprawie ponownego wpisania do budżetu ulicy Wysoki Stoczek...

Sptokanie 11.03.2015r - godz 17.30 lokal usługowy nr 9 (były Nissan/ obok Biesiadowa)

Na spotkanie przyjada radni komitetu Truskolaskiego..... wykorzystajmy to ze komitet ma w rekach władze wykonawcza w mieście.... jest olbrzymia szansa aby ponownie na sesje trawił wniosek z nasza drogą... ale wymagana jest nasza wspólna determinacja.

styczen

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Luty 2015, 20:33:56 »
 Panie Lukaszu i zarzadzie! Dziekuje za efektywnosc i staranie. To duzy sukces, ze udalo sie wywalczyc wiecej autobusow.
Dzieki wszystkim dzialaniom i aktywnosci zarzadu bardzo poprawily sie warunki mieszkania i otoczenia. Tak trzymac!

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Luty 2015, 08:11:37 »
Ulica Wysoki Stoczek, nie będzie głosowana na najbliższej sesji.... ale nieco później po rozliczeniu środków przeznaczonych n odśnieżanie miasta... oszczędności maja trafić na nasza drogę.

Takie zapewnienie składaja osoby będące u władzy w naszym mieście.

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Luty 2015, 11:39:19 »
Jestem po spotkaniu z wiceprezydentem Jóźwiekiem w sprawie mpków na przy naszym osiedlu:

1. Od 1 marca 2015 roku - dodane zostają kursy 4 ... każdej godziny w dni powszednie będą przejeżdżały 3-4 autobusy, dotychczas 2-3, w weekendy również będzie ich więcej.

Kurs od 01.03.2015r
http://komunikacja.bialystok.pl/?page=przystanek&nrl=4&nrp=592&k=1&rozklad=1

dla porównania kursy obecne:
http://komunikacja.bialystok.pl/?page=przystanek&nrl=4&nrp=592&k=1&rozklad=

2. Po wybudowaniu drogi ul. wysoki stoczek jest duża szansa aby w kierunku swobodnej (m.in szkoły na łagodnej, stokrotki) puścić jedną linię (zapewne nie każdy kurs, a np. jeden na godzinę według naszego zapotrzebowania)