Autor Wątek: KANDYDUJĘ DO RADY MIEJSKIEJ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH - 16 LISTOPADA 2014  (Przeczytany 7996 razy)

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
Odp: KANDYDUJĘ DO RADY MIEJSKIEJ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH - 16 LISTOPADA 2014
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Listopad 2014, 23:20:42 »
W sumie uzyskałem 170 głosów - debiutując w tym przedsięwzięciu

BARDZO DZIEKUJE MOIM DOBRYM SĄSIADOM.... zbyt mało osób jest zameldowanych na naszym osiedlu, zbyt mło osób zamieszkuje nasze osiedle, zbyt mało jestem znany poza naszym osiedlem  :)

cel osiągnąłem... jeżeli Truskolaski wygra II turę...  :) to z-ca prezydenta Adam Poliński pochyli się nad naszymi wspólnotowymi potrzebami. Mam nadzieję że PIS mając większość w Radzie nie będzie przeciwny naszym potrzebom.

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Listopad 2014, 09:57:51 »
Bardzo dziękuję, za 116 głosów z naszego osiedla - niskie ukłony. Z Komitetu Truskolaksiego z naszej komisji byłem "najlepszy", drugi Masztalerz 70 głosów.

Ogólnie ze szkoły (5 komisji) na Armii Krajowej wygrał Masztalerz (zdecydowanie), ja byłem drugi.

Ale jeszcze na osiedlach okr. nr 4 jest kilkadziesiąt komisji. Zapewne tam mnie tak nie znają.

:)
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2014, 23:49:15 wysłana przez Łukaszek m.6 »

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Listopad 2014, 08:05:44 »
Drodzy wyborcy (: w tych wyborach głosujemy w szkole podstawowej przy ul. Armii Krajowej (leśna dolina) za cerkwią na Sikorskiego w prawo.

Po ogłoszonych sondażach wychodzi na to że prezydentem bez problemu zostanie Truskolaski.... więc Adam Poliński będzie jego zastępcą. Dla nas jako wspólnoty to bardzo dobrze gdyż po wyborach jestem z Polińskim umówiony w sprawie naszych potrzeb osiedlowych (w przypadku pozostania przy sterach władzy).

Stopniowo będziemy rozliczać z obietnic i moja w tym głowa aby tak się stało - w stosunku do naszego osiedla.

Sęk w tym aby przeszła m.in.  wpisana do budżetu budowa ul. wysoki stoczek musi zostać przegłosowana przez Radę Miasta w której zapewne wygra PIS, który nie chce współpracować z Truskolaskim... zapewne Truskolaski wejdzie w koalicję z pozostałymi radnymi.  

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Listopad 2014, 08:32:10 »
Dziękuję naszym mieszkańcom za przybycie na spotkanie z Prezydentem. No cóż ewidentnie widać że Prezydent już jest zmęczony tą kampanią... sugerując się sposobem odpowiedzi na zadawane pytania

Ale usłyszeliśmy o wykonaniu ścieżki rowerowej do osiedla, ulicy Wysoki Stroczek, Zieleni przy Alei w części parku antoniukowskiego.

Mocno poruszany był temat niepunktualności i ubogich kursów komunikacji miejskiej przy naszym osiedlu... ten temat musi być podjęty przez nas mieszkańców aby coś mogło się zmienić

Jestem po odrębnej rozmowie z wiceprezydentem Polińskim - najbardziej zorientowanego w inwestycjach, kwestia wykonania BIKERÓw na naszym osiedlu będzie zależała od zaangażowania mieszkańców bo w tej kwestii będą konsultacje społeczne gdzie mają zostać w pierwszej kolejności wykonane.

Natomiast kwestia odgrodzenia od ulicy.... wykonanie ekranów raczej odpada... gdyż wiele osiedli złożyło wnioski o ekrany w miejscach gdzie nie przebudowywane są drogi... wiec jesteśmy w długiej kolejce... a stawiane są tam gdzie są drogi przebudowywane. Ale zgodził się pomóc w przeanalizowaniu sytuacji aby wróciły drzewa.. duże drzewa.

Ale poczekajmy z tym tematem po wyborach. Wówczas będzie wiadomo kto będzie rządził miastem i do kogo się zgłosić.

Ale ja liczę na Państwa głos + znajomych z naszego okr. nr 4 :)
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2014, 08:35:05 wysłana przez Łukaszek m.6 »

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Listopad 2014, 07:57:45 »
Drodzy mieszkańcy to dzisiaj o 19 spotkanie z obecnym Prezydentem miasta Tadeuszem Truskolaskim, serdecznie zapraszam, liczę na Państwa obecność i wiele pytań nawet niewygodnych i trudnych.

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Listopad 2014, 08:47:36 »
Jeżeli chodzi o park... to sprawa bardziej Developera... ale przy pozwoleniu na budowę (obecnie budowanego budynku) miasto nakazało oddać (z tego co pamiętam) fragment pasa zieleni nad rzeką. I tak sukcesywnie ma byc tworzona zieleń w raz z nowymi blokami.

A kwestia odgrodzenia się od ulicy to problem który powinien być rozwiazany przez miasto. Wczesniej pisałem o ekranach... ale nie wszyscy chca z okna widzieć ściane betonu. Ale przynajmniej drzewa powinny wrócić. Z tego co ustaliłem w mieście .... jest wiele osiedli przy głośnych ulicach które oczekują na ekrany... więc jesteśmy w długiej kolejce.

Ale sąsiedzie z tym pytaniem zapraszam na spotkanie z Prezydentem. Zobaczymy co obecna władza odpowie.

Pika

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Październik 2014, 08:13:13 »
Super pomysł!
Jak dla mnie ważne punkty dotyczące naszego osiedla do zasadzenie drzew (lub ekrany) od strony al. Jana Pawła II oraz park osiedlowy (który Rogowski Dev. obiecywał przy kupnie mieszkań).

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Październik 2014, 13:45:23 »
DRODZY MIESZKAŃCY....  

starając się o rozkwit otoczenia naszej wspólnoty, udało się zaprosić Prezydenta Tadeusza Truskolaskiego aby nas odwiedził, mieszkańców Słonecznych Tarasów na naszym osiedlu.

BĘDZIE TO KONKRETNE SPOTKANIE O POTRZEBACH NASZEGO OTOCZENIA, KAŻDY Z NAS BĘDZIE MÓGŁ USŁYSZEŃ ODPOWIEDŹ NA SWOJE PYTANIE, JAK RÓWNIEŻ GŁOSIĆ PROBLEMY I POMYSŁY.

Będzie to krótkie 20-30 minutowe spotkanie w czwartek 06.11.2014r  o godz. 19 - "podwórkowe" - po środku miedzy 3 blokami - przy 4 wjeździe garażowym naszego budynku. W przypadku deszczu wejdziemy do któregoś z lokali usługowych.

Skoro zobowiązałem się do startu w wyborach moim zadaniem jest zrealizować wspólne potrzeby.... i nie ważne czy dostanę się do rady czy też nie.... pewne ścieżki już udaje się przecierać.,... chyba że inne opcje przebiją obecna władzę, wówczas nici z przetartych ścieżek.

TO JEST NASZA SZANSA KTÓRĄ MUSIMY SPRÓBOWAĆ WYKORZYSTAĆ - ALE WSPÓLNIE - DLATEGO LICZĘ NA PAŃSTWA OBECNOŚĆ

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Październik 2014, 08:36:08 »
Kilka osób które trzymają kciuki, zapytują dlaczego akurat startuje pod szyldem Truskolaskiego?

Własny komitet nie miałby szans na sukces, gdyż trzeba by było zebrać w skali miasta ponad 3% aby uczestniczyć w podziale mandatów. A to byłoby duże przedsięwzięcie... może w następnych wyborach stworzylibyśmy wspólne listy?

Można by było przypiąć się do którejś z partii politycznych... a tego nie chciałem.

Pozostało podpiąć się do bezpartyjnego ruchu, ale tego który ma szanse na zebranie na co najmniej 3% w skali miasta.

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Wrzesień 2014, 13:17:46 »
najbardziej podoba mi się określenie skromny.  :-[

alfa

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Wrzesień 2014, 12:21:19 »
człowiek Truskolawskiego doby chłopak nawet bardzo, uczynny pomocny zawsze słuzy dobra radą i pomocą dla innych przy tym bezinteresowany i skromny cały ON nasz ŁUKASZ !!!!
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2014, 13:05:57 wysłana przez alfa »

Bogdas

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Wrzesień 2014, 19:34:07 »
Łukasz, wrzuć kilka do mnie, m. 27

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Wrzesień 2014, 10:16:05 »
Drodzy mieszkańcy jeżeli uważacie ze powinienem być w Radzie Miasta, to proszę o głosy. Ale aby odnieść sukces trzeba by było namówić znajomych i rodzinę z okręgu nr 4 czyli Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Starosielce, Zielone Wzgórza, Młodych. Tak jak to było w przypadku Budżetu Partycypacyjnego.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004821192566  

niedługo pozwolę sobie wrzucić do skrzynek naszego osiedla swoje ulotki. Chętnie przekaże po parę sztuk aby rozdać namawianym osobom.

« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień 2014, 10:25:07 wysłana przez Łukaszek m.6 »

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Wrzesień 2014, 08:59:44 »
Dziękuję wszystkim za dobre słowa i poparcie.... ale czy zagwarantuję poprawę życia dla mieszkańców? tego zagwarantować nie mogę, ale zapewnić mogę że walczyć będę o każda sprawę która będzie ważna dla mieszkańców naszej wspólnoty.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2014, 09:07:51 wysłana przez Łukaszek m.6 »

styczen

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Wrzesień 2014, 10:57:41 »
To swietna decyzja! Mobilizujmy znajomych itp. bo przeciez wybor p. Lukasza to wielka szansa na poprawe zycia dla nas, mieszkancow naszej wspolnoty!