Autor Wątek: KANDYDUJĘ DO RADY MIEJSKIEJ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH - 16 LISTOPADA 2014  (Przeczytany 9716 razy)

Pika

• Aktywny użytkownik
Odp: KANDYDUJĘ DO RADY MIEJSKIEJ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH - 16 LISTOPADA 2014
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Wrzesień 2014, 12:16:16 »
Trzymamy kciuki :)

MartaM

• Aktywny użytkownik
Odp: KANDYDUJĘ DO RADY MIEJSKIEJ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH - 16 LISTOPADA 2014
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrzesień 2014, 09:37:34 »
Świetna decyzja!

Skoro Pan startuje, to i ja pobiore z mojego meldunku kwit, żeby zagłosować tutaj :-) (jestem zs leniwa na przemeldowanie się :-)).
Nic o nas bez nas :)

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
KANDYDUJĘ DO RADY MIEJSKIEJ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH - 16 LISTOPADA 2014
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2014, 09:03:54 »
Drodzy mieszkańcy, za namową mieszkańców naszej wspólnoty a w szczególności Basi i Marka podjąłem temat kandydowania do Rady Miejskiej naszego miasta.

Początkowo rozważany był pomysł własnego komitetu wyborczego, jednak z małymi szansami na sukces. Dlatego podjęta została decyzja o zgłoszeniu się do komitetu obecnego prezydenta Truskolaskiego. Każdy ma swój pogląd na działalność obecnej władzy, ale ten wybór w mojej ocenie może dać szansę na wprowadzenie zmian.

Kandyduję dlatego aby na wzór naszej wspólnoty móc mieć wpływ na decyzyjność w naszej okolicy. Aby spróbować zawalczyć o to co dla nas będzie lepsze, np:
- ścieżka rowerowa przy naszej wspólnocie (a nie po drugiej stronie ulicy) - wielu z nas przecież jeździ rowerami
- stacja wypożyczania rowerów przy naszym osiedlu
- wykonanie drogi asfaltowej ul. Wysoki Stoczek (za kościołem)
- odgrodzenie naszego osiedla od ulicy.

oczywiście wszystko w Państwa rękach, gdyż liczę na moje osiedle i namówionych przez Państwa znajomych i rodzinę z okręgu nr 4 - Słoneczny Stok, Zielone wzgórza, Starosielce, Młodych, Leśna Dolina. Jeżeli się uda to możecie Państwo ode mnie wymagać wszystkiego co będzie w moich rękach, a jeżeli nie to tragedii nie będzie.

Aby mieć realne szanse trzeba zebrać 16 listopada co najmniej 1000 głosów (odnosząc się do dwóch poprzednich wyborów). To dużo i nie dużo.

Wszystko przed nami.

Łukasz Ambrożej

http://tadeusztruskolaski.pl/aktualnosci/2014-09-08-aktualnosci/
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień 2014, 09:09:49 wysłana przez Łukaszek m.6 »