Autor Wątek: SPRAWY WSPÓLNOTY  (Przeczytany 136898 razy)

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
Odp: SPRAWY WSPÓLNOTY
« Odpowiedź #389 dnia: 12 Maj 2017, 12:25:47 »
W związku ze zmienna pogodą (znając prognozy do końca maja) ogrzewanie C.O. pozostanie włączone do końca maja.

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #388 dnia: 18 Kwiecień 2017, 14:24:15 »
Na prośbe mieszkańców z zebrania rocznego zgłosiliśmy konieczność - do Urzędu Miasta - ograniczenia prędkosci na Alei JPII na wysokosci naszej wspólnoty. Odpowiedź w załaczniku

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #387 dnia: 31 Marzec 2017, 07:42:20 »
Administrator 3 tygodnie temu przedstawił zarządom sąsiednim propozycję wspólnej akcji informowania o zasadach ruchu na naszych drogach osiedlowych. Póki co odpowiedzi zwrotnej brak.

EJ74

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #386 dnia: 12 Marzec 2017, 14:14:26 »
Było by miło porozumieć się z sąsiednimi wspólnotami, niech wywieszą jakieś info na klatkach z jakąś grafiką dotycząca pierwszeństwa na uliczkach osiedlowych bo zaczyna to się robić nie tyle męczące co niebezpieczne. Nomen omen dziś miałem przyjemność po raz kolejny ustąpić wymuszonego pierwszeństwa dla szlachty w tojocie, która leciała od strony bloku 59D w stronę lidla. Niby 0 5.20 w niedzielę ruchu nie ma ale pech chciał, że im się trafiłem. A przy okazji czy w tym bloku też administratorem jest Socha? Może udostępniłby nagranie z monitoringu

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #385 dnia: 09 Marzec 2017, 09:26:10 »
hmm... jest to poza jurysdykcją zarządu, aby uczyć mieszkańców bloku 59e i f czy 59 ci d jak należy jeździć tych którzy zdali egzamin na prawo jazdy  :)

Ale akcję społeczną na facebooku będzie można zrobić. Dron w tym będzie pomocny.

Chociaż, można spróbować porozmawiać z zarządami sąsiednich wspólnot.
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2017, 22:40:47 wysłana przez Łukaszek m.6 »

Magda_B

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #384 dnia: 08 Marzec 2017, 16:01:52 »
Progi progami, ale 90% mieszkańców należałoby uświadomić, że na skrzyżowaniu dróg równorzędnych obowiązuje reguła prawej ręki, i to, że ktoś jedzie prosto nie oznacza,że ma pierwszeństwo!

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #383 dnia: 08 Marzec 2017, 09:47:53 »
Kilka dni temu odbyło się zebranie mieszkańców wspólnoty. Przedstawiono sprawozdanie finansowe i merytoryczne za 2016 rok. Omówiono problemy i potrzeby mieszkańców

Na prośbę obecnych mieszkańców na zebraniu zostaną wstawione 3 progi zwalniające. Jeden na wysokości 2/3 klatki, drugi na wysokości 5/6 klatki, trzeci między lidlem a naszym blokiem.
Zwrócimy się do Urzędu o usuniecie znaku ograniczenie prędkosci do 70 km/h na Alei na wysokosci naszej wspólnoty
Właściciel lokalu usługowego poruszył temat wyrażenia zgody mieszkańców na sprzedaż alkoholu (dla firmy żabka)... obecni mieszkańcy byli przeciw. Właściciel zrezygnował z uchwały o wyrażenie zgody na sprzedaż alkoholu. 

DARECKI

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #382 dnia: 03 Luty 2017, 12:49:38 »
Witam
Może ktoś z sąsiadów widział kto uszkodził mi auto pod blokiem do zdażenia doszło prawdopodobnie wczoraj przed opadami śniegu lub przedwczoraj wieczorem auto stało zaparkowane na wysokości apteki pod barjerkami. Udało mi się  ustalić  że do zdarzenia doszło w środę 01/02/2017 około godziny 15 . Może ktoś coś  widział ?
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2017, 08:49:31 wysłana przez DARECKI »

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #381 dnia: 17 Styczeń 2017, 09:11:52 »
Rozliczenie za media zostanie dostarczone do skrzynek pocztowych 20 lub 23 stycznia.

--------------------------

Roczne zebranie zorganizowane zostanie 22 lutego. Przed zebraniem właściciele lokali otrzymają zestaw dokumentów za 2016 rok, z podaniem godziny i miejsca zebrania.

deldata

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #380 dnia: 13 Grudzień 2016, 17:27:11 »
nie wiem czy kanalia czy jakaś akcja mniej więcej w tym samym czasie na osiedlu TBS jak odwoziłem małego do przedszkola widziałem sytuację , że straż wiejska lepiła równo fotki i mandaty
wczoraj z balkonu widziałem akcję policji stali na bombach i podobnie fotki i tym podobne - u nas klepali między budową a ostatnim blokiem mniej więcej

Tomi

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #379 dnia: 05 Grudzień 2016, 11:40:33 »
Czy ktoś z mieszkańców ma możliwość swoimi dojściami ustalić, co za kanalia jest taka "życzliwa"?

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #378 dnia: 28 Listopad 2016, 13:15:09 »
Uwaga... osoby parkujące na bocznym parkingu przy lidlu.

W poprzednim tygodniu nieznana osoba zadzwoniła na straż miejską informując że pod lidlem zaparkowane są niewłaściwie pojazdy, wlepiając mandaty. Pomimo że ustawione były prawidłowo. Tylko tyle że teren nie został oznakowany jako parking i wedle przepisów nie jest parkingiem.

Po naszej interwencji LIDL zamontował znak P. Ale po kilku godzinach zniknął gdyż okazuje się że projektowo nie jest to teren pod parking a miejsce przechowywania piasku i soli.

W chwili obecnej ustawienie tam samochodu może grozić otrzymaniem mandatu w przypadku poinformowania o tym fakcie straż m. lub policję. Lidl ma coś z tym fantem zrobić... ale co i kiedy nie wiadomo.

KJ

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #377 dnia: 28 Październik 2016, 08:39:37 »
Moje kontakty z p.administratorem wzorowe

alfa

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #376 dnia: 28 Październik 2016, 06:59:15 »
nasz administrator to dobry chłopak  :)

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #375 dnia: 27 Październik 2016, 08:18:30 »
Proszę o informacje tu na forum czy w prywatnej wiadomości czy były jakieś problemy lub trudności w kontakcie lub załatwieniu sprawy (mniejszej lub większej) z Administratorem lub z biurem administracji?