Autor Wątek: APEL do właścicieli psów  (Przeczytany 6736 razy)

mortifer

• Początkujący
  • *
Odp: APEL do właścicieli psów
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Sierpień 2012, 16:50:16 »
Zostały zamówione tabliczki i naklejki dotyczące zakazu wyprowadzania zwierząt na tereny zielone Wspólnoty.

Cudownie, ale ja dalej nie wiem czy mogę wyrzucać kupy do śmietników przy klatce?
A może, warto zamówić też dwa kosze na psie odchody, skoro na tabliczki są pieniążki, to może i na kosze są?
Sama nieraz wyprowadzam psa na trawkę przed parkingiem na jana pawła na tzw "szybką kupkę" i fajnie byłoby móc "2" wyrzucić do kosza niedaleko, a nie łazić z pakunkiem do domu...

Basia

• Zarząd
  • Nowy użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Sierpień 2012, 22:26:19 »
Zostały zamówione tabliczki i naklejki dotyczące zakazu wyprowadzania zwierząt na tereny zielone Wspólnoty.

sasiad

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Sierpień 2012, 07:09:31 »
nie ma potrzeby kupować kosze na psie " 2 ", są kosze po bokach bloku. torebki na kupy to też problem właścicieli, a nie zarządu. kto ma psa ten ma koszty;-)takie jest życie.

Z torebkami sie zgodze , ale zamontowane kosze na psie odchody sa na kazdym nowym osiedlu. Moim zdaniem powinny byc przynajmniej 2 takie kosze.

jacek109

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Sierpień 2012, 10:54:53 »
nie ma potrzeby kupować kosze na psie " 2 ", są kosze po bokach bloku. torebki na kupy to też problem właścicieli, a nie zarządu. kto ma psa ten ma koszty;-)takie jest życie.

Krzysiek

• Moderator
  • Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Lipiec 2012, 23:14:15 »
Tabliczki tego typu zostaną zamontowane na bramkach. Będą też nalepki na drzwiach wyjściowych na place zabaw.

Pika

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipiec 2012, 11:20:33 »
Może na bramkach wejściowych na place zabaw zamontować tabliczki: Zakaz wprowadzania psów.

deldata

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Lipiec 2012, 22:06:11 »
Jestem za koszami na odchody, bo szczerze nie wiem czy można wyrzucać odchody do koszy stojących przy klatkach :) ?
blok jest młody i jest dużo maluszków :)
nieraz widziałem jak idą pieluszki do koszy, bo bliżej , także zbieramy do woreczka i do kosza
A co z utylizacją zawartości takich koszy?

i tak trafią prawdopodobnie do śmietnika znając życie czy zapłacimy za utylizację czy nie

/////moja mała dygresja do kupek ogólnie ale kupka jest kupka /////
już bardziej bym ścigał osoby , które wyprowadzają pieski na plac zabaw i piesek robi co chce na tym placu - i siku pod tuje i nieraz kupka się trafi
a właściciel pieska jest ślepy  i nic nie widzi co jego pupil robi

Pika

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipiec 2012, 14:32:43 »
A co z utylizacją zawartości takich koszy?

mortifer

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipiec 2012, 14:27:45 »
Jestem za koszami na odchody, bo szczerze nie wiem czy można wyrzucać odchody do koszy stojących przy klatkach :) ?

sasiad

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec 2012, 08:12:43 »
proponuje zamontowanie specjalnych koszy na odchody pieskow tak jak to jest na innych osiedlach.

michałek

• Nowy użytkownik
  • *
APEL do właścicieli psów
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2012, 20:36:26 »
Witam wszystkich właścicieli psów.
Domyślam się, że wszyscy kochacie swoje zwierzaki, chętnie wychodzicie z nimi na spacery, ale czemu uprzykrzacie życie spacerującym po trawie ? żeby tylko , zdarzyło się że i na środku chodnika pod klatką były niemiłe widoki.
Sama mam małego pupila i wychodząc z nim na spacer boję się, że wdepnę w "niespodziankę >:(". Bardzo was proszę sprzątajcie po swoich psach to żaden wstyd schylić się i zabrać " prezencik ;)" w torebkę.
Zawsze można przyczepić woreczki do smyczy i mieć pod ręką.  A za szczyt bezczelności uważam wychodzenie z psem na trawkę przy placu zabaw.
Macie psa- bądźcie odpowiedzialni.
Jeden spacer - kupa wstydu. Oszczędź sobie wstydu i mandatu w wysokości 500 zł;