Autor Wątek: zapytanie o TV  (Przeczytany 3050 razy)

MartaM

• Aktywny użytkownik
Odp: zapytanie o TV
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwiec 2012, 02:06:22 »
Dzieki za info- man wlasnie w internetii- 100 mb net+ pelen pakiet tv z hbo go- za 169 zl- co jest (z uwagi na predkosc netu) b. konkurencyjne, ale oni dopiero raczkuja w branzy tv- wiec nie wiem ile przyjdzie czekac na multiroom... ;-(
Nic o nas bez nas :)

haen

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwiec 2012, 17:03:40 »
Trzecim dostawcą jest Netia. Nie wiem, jak się kształtują ich ceny w porównaniu z Elposem czy Kobą. Ja zmieniłem Elpos na Netię po tym, jak ci pierwsi mieli przez pewien czas problemy z dostępnością usług a ich modem po zerwaniu połączenia podłączał się > 15 minut. Chyba mieli okablowanie wymieniać, więc być może teraz jest już ok.

W przypadku Netii jest jeszcze ta zaleta, że internet jest bezpośrednio z gniazdka bez konieczności pośredniczących modemów. Mają też jakąś ofertę TV, ale nie wiem, jak bardzo konkurencyjną.

andrzej

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwiec 2012, 07:48:40 »
Witam

Elpos też posiada siec. Info na www.elpos.net

MartaM

• Aktywny użytkownik
zapytanie o TV
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2012, 00:19:00 »
Hej!

Z zapytaniem:

Mój dostawca TV nie ma oferty multibox, a przymierzam się do powiększenia rodziny telewizorów- prosłabym o informację, czy w naszej wspolnocie jedynie KOBA ma kable, czy jest większa konkurencja?

P.S. w przypadku KOBY to nieźle liczą- aby dojść do HBO etc. musimy miec pakiet za 85 zł... + za wszystkie dodatki- nie chce zamykać się w 200 zł...

Pzdr,

MM
Nic o nas bez nas :)