Autor Wątek: znowy wybita szyba w 4 klatce  (Przeczytany 3109 razy)

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
Odp: znowy wybita szyba w 4 klatce
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Maj 2012, 15:14:05 »
W dniu dzisiejszym sprawca zajścia wpłacił na konto administracji 1000 zł. Co pokryje koszty naprawy z nawiązką. Właściciel też ma się zainteresować wynajmowanym mieszkaniem. 

Łukaszek m.6

• Zarząd
  • Ekspert
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maj 2012, 16:19:27 »
Sprawa w toku. Dzieki Darkowi (naszemu nieustraszonemu sasiadowi) udało się ustalić sprawcę. Rzeczywiscie jest to osoba wynajmujaca mieszkanie 115. 

Jestem z tą osobą po rozmowie - przyznała się, ma pokryć wszystkie koszty. Ponadto ma sie wyprowadzić - tak zadeklarował. Jutro Rafał - administrator wyceni koszty które ma pokryć ta osoba. Zostanie tez poproszony właściciel aby zainteresował się swoim mieszkaniem, w innym przypadku uruchomimy sądowa procedure sprzedaży mieszkania.

Sprawa została również zgłoszona na policję.

Proszę o zgłaszanie takich spraw, abyśmy mogli mieszkać spokojnie. Ja juz "rozprawę" z jednym sasiadem miałem - skuteczną.

mw103

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maj 2012, 16:10:23 »
przychylam się do zdania sąsiada. Czas najwyższy obciążać kosztami niszczycieli!

jacek109

• Początkujący
  • *
znowy wybita szyba w 4 klatce
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj 2012, 09:33:24 »
witam, dziś nad ranem - przed 5 - nie dało się spać bo jakiś debil walił w drzwi na 4 piętrze do mieszkania 115 - robił to jakieś 30min.dziwnym trafem znowy mamy wybitą szybę? trzeba coś z tym zrobić, niech płacą za szybę i wypad z bloku.często są tam organizowane imprezy do rana i " muzyka- wbijanie gwoździ" nie pozwala spać.
co będziemy robić z takimi sąsiadami?