Autor Wątek: UWAGA!!! Kradzież w hali garażowej!  (Przeczytany 3345 razy)

styczen

• Początkujący
  • *
Odp: UWAGA!!! Kradzież w hali garażowej!
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Kwiecień 2012, 20:37:38 »
Niestety, to konsekwencja ogolnej dostepnosci budynku. Okazji aby dostac sie do srodka jest mnostwo, wystarczy wejsc razem z kims z mieszkancow pod pozorem odwiedzin kogos itp. Obawiam sie, ze powieszenie kamer problemu nie rozwiaze, bo zawsze znajda sie auta poza zasiegiem kamer. Sprawa jest jednak nieprzyjemna, a obecnosc Lewiatana i tego drugiego sklepiku dziala jak magnes na tego rodzaju typy. Wystarczy wejsc do Lewiatana o dowolnej porze dnia, a minimum jeden klient z siatka piwa murowany. Jak zreszta dzis kasjerka przyznala, ze lwia czesc obrotow to sprzedaz alkoholu. I tu mamy bledne kolo. Mieszkancy tych  nowych blokow tego problemu miec nie beda, bo i dalej od sklepow, i mozliwosci dostania sie do wnetrza budynku znacznie mniej.

Pika

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Kwiecień 2012, 10:41:00 »
Odnośnie osób spożywających alkohol w garażach to rzeczywiście co chwila widać puste puszki po piwach poustawiane po kątach. Niestety nie udało mi się jak dotąd nikogo przyłapać.

karolusrex

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Kwiecień 2012, 09:22:46 »
Odnośnie kradzieży miała miejsce w pierwszej bramie wjazdowej. Moim zdaniem w hali garażowej powinny kamerki
Dziś rano pogoniłem stąd jakieś towarzystwo, które piło tam alkohol.

Pika

• Aktywny użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwiecień 2012, 08:24:55 »
Zuchwały złodziej. Może rozważyć montaż jednej z kamer na miejscach parkingowych?

karolusrex

• Nowy użytkownik
  • *
UWAGA!!! Kradzież w hali garażowej!
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwiecień 2012, 14:10:29 »
Dziś w nocy ktoś włamał mi się do samochodu, odgiął lekko drzwi i ukradł radio.
Może ktoś z lokatorów widział wczoraj jakieś podejrzane osoby lub widział, że jest otwarta brama wjazdowa do którejś hali garażowej