Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Bogdas

Strony: 1 [2]
16
Wszyscy o wszystkim / Odp: jeszcze raz heliosy
« dnia: 11 Sierpień 2014, 20:11:42 »
Witajcie,

chciałbym w końcu przerobic mojego heliosa w kuchni. Chodzi mi o to, aby działał na dwa włączniki, tj. na piewszym włączniku rozpędzał sie do 60% mocy lub wyłączał zupełnie, a po włączeniu drugiego rozpędzał sie do 100% mocy. Podobno można do tego wykorzystac kabel z uziemienia, kóry i tak nie jest podłączony? A może jest? ???

Kiedys sam zrobilem mostek w heliosie, ale wtedy wentylator działał na 60% a po kilku minutach samoczynnie przyspieszał do 100%.

Może jakiś życzliwy sąsiad pomógłby mi to ogarnąć? 

17
Wszyscy o wszystkim / Odp: SPRAWY WSPÓLNOTY
« dnia: 11 Sierpień 2014, 19:41:39 »
Ja również uważam, ze te niskie lampy to niepotrzebny wydatek. Wcale to tak super nie wygląda jak się człowiek temu bliżej przyjrzy. Poza tym mocowanie jest raczej nietrwałe. Kilka razy widzialem jak niektóre dzieci "wieszały się" na tych lampach lub wręcz próbowały je wyrwać ruszając mocno na boki.    

By the way kwietniki od ulicy mi się podobają.

18
Wszyscy o wszystkim / Odp: Lanos zapuszcza korzenie
« dnia: 18 Listopad 2013, 20:58:13 »
W dniu dzisiejszym natknąłem się na ochroniarza z Biawaru, który przyczepiał kartę do lanosa z prośbą do właściciela o zabranie pojazdu z drogi.

Uświadomiłem go, że właściciel nie żyje i że nie ma żadnej innej osoby, która zajęłaby się tym pojazdem. Na koniec dodałem, że obecnie właścicielem auta jest Skarb Państwa i w kwestii usunięcia pojazdu należałoby się zwrócić do np. Straży Miejskiej.
 
Pan ochroniarz zrobił wielkie oczy  :o i chyba nie bardzo uwierzył w moje słowa, bo kartka została przyczepiona i tak.

Ps. Oczywiście nie miałem pojęcia skąd ten pojazd wziął sie na drodze dojazdowej do Biawaru  ;D

19
Oczywiście zebrałem już kilka głosów (na razie tylko 4, ale będzie więcej, conajmniej 8-10)!
Uważam, że warto zastanowić się nad pomysłem kolegi DARECKIEGO. Sam spotkałem się z sytuacją, iż mieszkaniec naszego bloku nawet nie wiedział o tym projekcie (nie wszyscy interesują się informacjami z tablicy ogłoszeń). Nasza "społeczność" jest bardzo mała. Zgłoszone inne projekty np. z ul. gen. Bema chociażby, dają możliwość łatwiejszego zebrania dużej ilości głosów, bo znajduje się tam/zamieszkuje tam zdecydowanie więcej osób, które moga byc zainteresowane własnym projektem. Uważam, że cięzko będzie przebić się naszej ulicy, dlatego tym bardzej trzeba zmobilizować siły.
Pzdr   

20
Wszyscy o wszystkim / Odp: zafajdolona 1 klatka
« dnia: 11 Wrzesień 2012, 19:37:34 »
Nie moge uwierzyć jak ktos (widocznie zwykły burak!) może nie posprzątąc po swoim psie i zostawiać cos takiego w SWOJEJ windzie i w przedsionku, i to juz dwa dni z rzędu !

!!!!!!!!!!!!!!  BRAK SŁÓW  !!!!!!!!!!!!!!!!

A może ktoś "DOROSŁY" pozwala swojemu dziecku wyprowadzić psa, który nie umie wyczekać do wyjścia na podwórko i załatwia się gdzie popadnie, a dzieciak po prostu ucieka i po sprawie.

Poza tym uwazam, że w dniu wczorajszym w obu windach mogły nasikac jakieś małe brzdące, którym nie chciało się biec AŻ do mieszkania, byc może mali mieszkańcy z innych klatek.

SPRAWA KODOWANIA DRZWI:

Praktycznie już wszyscy znają ogolny kod pozwalający wejśc do środka klatki schodowej. Uważam, że tak nie powinno być.
Do pierwszej klatki wchodzą za pomocą ogólnego kodu osoby, które u nas nie mieszkają, a co niektórzy z nas rozdali ten kod chyba wszystkim znajomym. Uważam, że kod ten powinien być cyklicznie zmieniany.
 

Strony: 1 [2]