Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Magda_B

Strony: 1 2 [3]
31
Wszyscy o wszystkim / Odp: Plan zabudowy
« dnia: 28 Sierpień 2013, 08:26:03 »
W internecie znalazłam takie coś...

32
Wszyscy o wszystkim / Odp: DUŻA WINDA 7 KLATKA
« dnia: 28 Maj 2013, 09:17:20 »
Panie Łukaszu dziękuję za szybką ( jak zwykle zresztą ) reakcję!

33
Wszyscy o wszystkim / DUŻA WINDA 7 KLATKA
« dnia: 27 Maj 2013, 10:26:43 »
Znów są problemy z dużą windą w 7 klatce! Domniemam, że zepsuł się czujnik i wczoraj o mało włos a doszłoby do tragedii!! Nie dość, że czujnik nie reaguje na dziecko i zamyka się mogąc zmiażdżyć to nie reaguje też na dorosłych i trzeba siłą otwierać zamykające się drzwi! Bardzo proszę abyśmy stanowczo zareagowali do OTISU aby wreszcie RAZ A DOBRZE JĄ NAPRAWILI! Płacimy duże pieniądzę za tak kiepską usługę!

34
Wszyscy o wszystkim / Odp: plac zabaw
« dnia: 16 Maj 2013, 11:39:03 »
..."droga sąsiadka" wie, że w naszym bloku mieszkają ludzie bezdzietni a "drogi sąsiad" chyba mnie do końca nie zrozumiał lub zrozumiał źle. Nie chce, żeby całkowicie usunąć zieleń z naszego placu zabaw. Uważam jednak, że plac zabaw jak sama nazwa wskazuje powinien służyć dzieciom do zabawy i fajnie byłoby wygospodarować jeszcze kawałek zieleni na dodatkowe huśtawki. PLAC ZABAW nie ma na celu służyć mieszkańcom do nacieszenia oczu zielenią. Kupując mieszkanie z widokiem na plac zabaw chyba nie sądził sąsiad, że będzie miał widok na park z zielenią.  Uważam ,że na taką ilość dzieci jaka mieszka w naszym bloku jest za mały.  Boisko po drugiej stronie ulicy - jak sąsiad napisał jest po drugiej stronie ulicy i nie należy do nas.  Proszę więc nie mówić gdzie rodzice z dziećmi maja się bawić, bo ja równie dobrze mogę sąsiadowi powiedzieć, że jeśli chce " drogi sąsiad " popatrzeć na zieleń to niech pójdzie do pobliskiego lasu i nacieszy wzrok. Powinniśmy mieć miejsca wyznaczone dzieciom do beztroskiej zabawy. Nie popieram niszczenia krzewów, trawy, kwiatków. Niemniej jednak jeżeli znajdują się one  w tak bliskim sąsiedztwie z palcem zabaw ciężko jest tego uniknąć. Dlatego wspomniane wcześniej boisko rozwiązało by problem. Starsze dzieci kopałyby piłkę na boisku a młodsze grzecznie bawiłyby się w piaskownicy. No chyba, że te "trzy mamy"  ( jak sąsiad złośliwie napisał) klaskały by w dłonie i cieszyły sie patrząc jak ich pociechy niszczą krzewy.
Napisałam ten post żeby poznać opinię sąsiadów, ale widzę, że z niektórymi ciężko jest kulturalnie przedyskutować sprawy naszej wspólnoty.  Nie życzę sobie jednak obrażania i wkładania do jednego worka wszystkich matek i dzieci.

35
Wszyscy o wszystkim / Odp: plac zabaw
« dnia: 09 Maj 2013, 14:03:14 »
dlatego boisko byłoby najlepszym rozwiązaniem...

36
Wszyscy o wszystkim / plac zabaw
« dnia: 09 Maj 2013, 09:09:11 »
Drodzy sąsiedzi co sądzicie o tym aby na placu zabaw zamontować dodatkowe huśtawki dla dzieci ewentualnie jakieś drabinki/zjeżdzalnie ( mówię o placu zabaw ostatnich klatek). Na tak dużą ilość dzieci jest za mało sprzętu do zabawy..Wg mnie znajdująca się tam trawa i drzewka są tam zbędne ponieważ dzieci graja  w piłkę, wyrywają gałązki dla zabawy i najnormalniej w  świecie ją niszczą....i nie ma im się co dziwić bo chcą się bawić a nie uważać na to, żeby nie podeptać trawnika czy drzewek..  może trzeba by było się zastanowić czy tak dużo zieleni rzeczywiście jest tam potrzebne? O ile jest w ogóle taka możliwość..

38
Wszyscy o wszystkim / Odp: PODATEK GARAŻY
« dnia: 07 Luty 2013, 21:51:48 »
niestety tak skoczył podatek.. jest dziesięciokrotnie wyższy niż w roku ubiegłym...dziwna kwestia bo podatek za mieszkanie jest identyczny jak w zeszłym roku...

39
Wszyscy o wszystkim / Odp: Burczenie z komina w kuchni -ostatnia klatka
« dnia: 07 Grudzień 2012, 07:51:21 »
U mnie również słychać burczenie, ale nie jest aż tak dokuczliwe...

40
Wszyscy o wszystkim / Odp: Burczenie z komina w kuchni -ostatnia klatka
« dnia: 25 Październik 2012, 07:55:41 »
tak, u mnie też to słychać od dłuższego czasu - również mieszkam w ostatniej klatce, dźwięk dochodzi z okapu..

41
Wszyscy o wszystkim / Odp: PODATEK ZA GII
« dnia: 24 Październik 2012, 14:41:40 »
ok, dziękuje serdecznie panie Łukaszu!

42
Wszyscy o wszystkim / Odp: PODATEK ZA GII
« dnia: 24 Październik 2012, 14:23:44 »
Pani z Urzędu Miasta powiedziała, że u Rogowskiego w ksiegowości trzeba sie dowiedzieć bądź od naszego administratora... problem jest tego typu, że jeśli będziemy mieli niedopłate będzie ona ciążyła na wszytskich współwłaścicielach..

43
Wszyscy o wszystkim / PODATEK ZA GII
« dnia: 24 Październik 2012, 13:13:28 »
Podpisałam wczoraj akt notarialny na miejsce parkingowe. W ciągu 14 dni muszę zgłosić to do UM do podatków. Proszę mi powiedzieć czy my - współwłaściciele G II płacimy podatek w comiesięcznym czynszu czy musimy sami to uregulować? Jeśli tak to jaka kwotę? Pani w Urzędzie powiedziała mi także, że co roku w styczniu ( dopóki spółka Rogowski jest współwłaścicielem ) należy składać deklarację D1/B.

44
Wszyscy o wszystkim / Odp: pierwszeństwo
« dnia: 16 Październik 2012, 10:06:59 »
No właśnie czytając różne artykuły w internecie doczytałam, że przepisy nie regulują jednoznacznie zasad poruszania się po drodze wewnętrznej, ale obowiązują zasady " tzw. prawej ręki"...  a jakie ma znaczenie to, że ja jechałam prosto a tamta Pani skręcała..? wg mnie żadne..

45
Wszyscy o wszystkim / pierwszeństwo
« dnia: 16 Październik 2012, 09:05:18 »
Sąsiedzi!

w związku z tym, że już kilkukrotnie jadąc naszym osiedlem zauważyłam, że ludzie "głupieją" mijając się na naszym "skrzyżowaniu" proszę Was o odpowiedź, który pojazd A czy B na pierwszeństwo?  Wg mnie jest to droga równorzędna, wobec czego pojazd A powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdowi B? A może się mylę? Wczoraj ustąpiłam pierwszeństwa Pani w  pojeździe B, po czym Pani spojrzała na mnie jak na kretynkę i pomachała tylko głową... pokazując, że to ja mam pierwszeństwo.. no cóż.. może się mylę... ale żadnego znaku pierwszeństwa  nie widzę....

Do tego typu sytuacji dochodzi codziennie, myślę więc, że warto zwrócić na to uwagę, chodzi o nasze bezpieczeństwo...

Strony: 1 2 [3]