Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Bogdas

Strony: [1]
1
Wszyscy o wszystkim / Uszkodzony dach w samochodzie
« dnia: 30 Maj 2019, 21:56:32 »
Witam Sąsiadów,

w okresie  26 - 29 maja ktoś uszkodził dach w moim samochodzie marki VW Passat sedan koloru srebrnego. W tym czasie auto parkowane było od strony ulicy oraz od strony Biawaru. Dach posiada wgniecenia i pęknięcie lakieru tak jakby ktoś na niego wskoczył lub w niego czymś uderzał.

Być może ktoś z Państwa widział osoby kręcące się przy takim samochodzie lub go niszczące. Może komuś z Państwa również uszkodzono samochód.

Takie osoby bardzo proszę o kontakt.

Pzdr

2
Wszyscy o wszystkim / DOMOFON
« dnia: 12 Listopad 2017, 21:55:20 »
Witam Sąsiadów,

przymierzam się do wymiany domofonu w mieszkaniu na bardziej cichy. Może ktoś z Państwa już coś takiego robił?

Bardzo proszę o podpowiedzi.

Pozdrawiam

3
Wszyscy o wszystkim / PARKOWANIE AUT Z INNYCH BLOKÓW
« dnia: 04 Wrzesień 2016, 20:13:40 »
Witam,

chciałbym poznać zdanie Sąsiadów na ten temat:

bez przerwy spotykam osoby spoza naszego bloku, które parkują na parkingu w szczycie bloku od strony Biawaru i idą sobie do innych bloków. Kilka razy zwróciłem uwagę, ale nikt się tym nie przejmuje.

Zastanawiam się czy nie można byłoby, za jakieś nieduże pieniądze, zamontować szlabanu na wjeździe na ten parking, który otwierałby się np. za pomocą tych samych breloków, ktorymi otwieramy place zabaw.

Uważam, że tablicza informująca o tym, że parking jest wyłącznie dla mieszkańców bloku 59 w ogóle nie robi na nikim wrażenia.

Strony: [1]