Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - marcin77

Strony: [1]
1
Wszyscy o wszystkim / Problemy z internetem od netii/internetii
« dnia: 15 Czerwiec 2019, 22:01:03 »
Cześć, czy ktoś z bloku ma problemy z internetem od netii/internetii?? Od czwartku wieczór router ma problem z odświeżeniem IP po DHCP = brak internetu. Z netii odpowiedzieli po 3 minutach ale przekierowali do internetii a tam cisza, totalna olewka..chyba z granatem trzeba osobiście się udać... a może wrócić do tematu opłat za routery w naszym bloku :)

Marcin

2
Wszyscy o wszystkim / WŁAMANIE DO SAMCHODU
« dnia: 24 Luty 2013, 16:52:26 »
Witam,
w dniach 23-24.02.2013 nieznana (jeszcze) osoba/y wybiły szybę w moim samochodzie zaparkowanym pod blokiem. Całość wygląda na zabawę naszych lokatorów bądź ich gości lub sposób na odreagowanie któregoś z właścicieli mieszkań, któremu przeszkadzał zaparkowany samochód - nie używany od 2 miesięcy. W zasadzie z samochodu nic nie zginęło, wybito szybę i wyrwano grila...

Nie szukam tutaj pomocy. Chciałbym tylko poinformować, że sprawa dzisiaj została zgłoszona na milicji.. wyceniona szkoda zakwalifikowana została jako przestępstwo i mam nadzieję, że spotkamy się w sądzie i spojrzymy sobie w 4 oczy.

Pozdrawiam sąsiadów.
Marcin K.

Strony: [1]