Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Pika

Strony: [1] 2
1
Wszyscy o wszystkim / Lokale usługowe
« dnia: 28 Luty 2019, 07:48:55 »
Witam,
Czy ktoś wie jakie lokale powstają w naszym bloku: w miejscu po dawnej Bazylii oraz w lokalu między ortodontą a bankiem?

2
Wszyscy o wszystkim / Gorąca woda w łazience
« dnia: 26 Luty 2018, 08:40:07 »
Witam,
Do jakiegoś czasu z samego rana jak odkręcam wodę w łazience zaczyna lecieć baaardzo gorąco woda pomimo, że bateria ustawiona jest na skrajnie na zimną wodę :) nawet do kibelka pompuje mi wodę gorącą. Dzieje sie tak tylko z rana (około godziny 6:00), później wraca wszystko do normy :)
Czyżbym wstawał jako pierwszy z sąsiadów w moim pionie? ;)

3
Wszyscy o wszystkim / Drzwi wejściowe do mieszkań / zamki
« dnia: 28 Listopad 2017, 13:36:32 »
Czy ktoś z Państwa orientuje się jakie dokładnie drzwi wejściowe i zamki mamy w naszych mieszkaniach?
Muszę wymienić prawdopodobnie cały zamek (klamka samoczynnie opada) a nie mogę znaleźć nazwy producenta na drzwiach. Czy to był Witex?

Może mają też sąsiedzi namiary na firmę/sklep, gdzie dostanę taki zamek na wymianę?

Z góry dziękuję za pomoc.

4
Witam,
Poszukuję garażu do wynajęcia. Oferty mogą dotyczyć całego osiedla, nie ma większego znaczenia, w którym bloku garaż byłby dostępny.
Gdyby ktokolwiek wiedział o takiej możliwości bardzo proszę o kontakt.

5
Wszyscy o wszystkim / Wymiana liczników
« dnia: 28 Sierpień 2015, 09:28:45 »
Podczas wymiany liczników ciepła, osoba która dokonywała wymiany poinformowała nas, że w naszym (jak i większości pozostałych) były rozładowane baterie.
Pytanie teraz tylko co z tym fantem będzie zrobione?
Czy te ciepłomierze były jeszcze na gwarancji?
Czy mamy spodziewać się jakiś dopłat, itp.?

6
Wszyscy o wszystkim / BiKeR - głosowanie
« dnia: 05 Luty 2015, 12:11:30 »
Głosujemy na stację Bikera niedaleko naszego osiedla.
Swój głos można oddać na stronie miasta:

http://www.bialystok.pl/1262-biker-bialostocka-komunikacja-rowerowa/default.aspx

Głosujemy na stację: 6. Al. Jana Pawła II/gen. W. Sikorskiego

Statystyki do głosowania pod adresem: http://www.bialystok.pl/377-wyniki-sondy/sid/99/rti/1262/default.aspx

Mobilizujcie również znajomych! :)

7
Wszyscy o wszystkim / Przedszkole z sąsiedniej wspólnoty
« dnia: 20 Sierpień 2014, 08:27:13 »
Chciałbym poruszyć temat przedszkola znajdującedo się w sąsiedniej wspólnocie (JPII 59 C (?)). Zauważyłem, że praktycznie codziennie korzystają oni z naszego placu zabaw (głównie z tego w pierwszej części bloku). O ile wiosną i latem przychodziło kilkoro dzieci (2-5 osób) wówczas nie było problemu. Ostatnimi dniami było około 10 osób, więc praktycznie cały plac zabaw był "zdominowany" przez przedszkole. Nie bardzo wiem dlaczego korzystają oni z naszego placu, gdy mają własny w swojej wspólnocie.
Czy ktoś z sąsiadów ma podobne odczucia czy może trochę przesadzam ;)

Swego czasu w naszej wspólnocie również chciało otworzyć się przedszkole i korzystać z placów, na co mieszkańcy się nie zgodzili.

8
Wszyscy o wszystkim / Elewacja balkonu
« dnia: 13 Maj 2014, 13:06:50 »
Czy elewacja balkonu, konkretnie dachu/sufitu należy do części wspólnej czy do mieszkania? Porobiły mi się burchle i tynk/elewacja zaczęła mi się sypać i nie wiem czy mam to zgłaszać jako usterkę.

Jak wrócę do domu to zrobię zdjęcie i zilustruje dokładnie w czym jest problem.

9
Wszyscy o wszystkim / Alarm w srebrnym kombi
« dnia: 30 Grudzień 2013, 07:40:17 »
Czy ktoś wie do kogo nalezy srebrne kombi na belgijskich numerach w którym cala noc barabanil alarm?
Pol nocy nie spaliśmy przez jakiegoś idiotę, który zostawil samochod w szczycie bloku. Policja również sie popisala. Wyszli pokopali kilka razy w opony, cos spisali i pojechali.

10
Wszyscy o wszystkim / Plan zabudowy
« dnia: 27 Sierpień 2013, 11:25:20 »
Witam,
Pamiętam, że ktoś swego czasu umieszczał informację na forum (PDF) z planem jak będzie docelowo wyglądało nasze osiedle. Rozrysowane były tam poszczególne planowane bloki. Mógłbym prosić jeszcze raz o taki dokument.
Pewnie się trochę pozmieniało, chociażby ze względu na budowanego Lidla, gdzie wcześniej miał stać blok. A może ma ktoś aktualne informacje ile jeszcze bloków jest w planach do postawienia na naszym osiedlu i w jaki sposób będą rozmieszczone?

11
Wszyscy o wszystkim / Klucze od mieszkania !
« dnia: 07 Czerwiec 2013, 09:27:01 »
Drodzy sąsiedzi, czy nikt z was nie zostawił kluczy od mieszkania w zamku od śmietnika (od strony Biawaru)? Dzisiaj rano znalazłem właśnie klucze włożone do zamka. Klucze przekazałem Pani Beacie (administratorce). Jeśli usłyszycie, że któryś z sąsiadów poszukuje kluczy to proszę o przekazanie tej informacji.

12
Wszyscy o wszystkim / Pracownicy Biawau a nasz parking
« dnia: 22 Marzec 2013, 14:07:57 »
W jaki sposób możemy wyegzekwować, aby osoby pracujące w Biawarze nie parkowały na naszych parkingach (zwłaszcza tym w szczycie bloku). Czasami wracając po pracy jest problem z parkowaniem, a jak się przyjrzeć w okolicach godziny 14:00 bądź 22:00 (jak się kończy zmiana w Biawarze) to znaczna część samochodów ubywa z naszych parkingów.

Ciężko jest komuś udowodnić, że nie przyjechał do naszego bloku tylko do pracy do Biawaru, więc czy wezwanie straży miejskiej ma jakikolwiek sens?

13
Wszyscy o wszystkim / Firma ochroniarska
« dnia: 03 Październik 2012, 21:27:22 »
Na ankiecie, którą otrzymaliśmy poruszona jest sprawa nawiązania współpracy z firmą ochroniarską, co podniosło by koszta czynszu o około 10 zł. Wydaje mi się, że gra jest nie warta świeczki, zwłaszcza jeśli mieliby być oni na telefon. Równie dobrze można zadzwonić na Straż Miejską bądź Policję (dla nich nie trzeba płacić ;) ).
Poza tym nie uważam, że nasze osiedle jest w jakiś sposób niebezpieczne. Nie możemy zrzucać odpowiedzialności na firmę ochroniarską. Jeśli sami nie będziemy interweniowali widząc czy to akty wandalizmu czy nie przestrzeganie regulaminu wspólnoty to nikt za nas tego nie zrobi.

Jak sąsiedzi uważają?

14
Wszyscy o wszystkim / Przenosiny BIAWAR-u
« dnia: 01 Październik 2012, 13:21:48 »
Czy ktoś z sąsiadów słyszał pogłoski jakoby teren, na którym mieści się obecnie Biawar wykupił jakiś developer? Ostatnio przeczytałem, że właśnie Biawar przenosi się do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, więc ciekawe co będzie właśnie z jego obecną lokalizacją.

15
Wszyscy o wszystkim / Nieterminowe oddanie mieszkania do użytku
« dnia: 11 Lipiec 2012, 15:31:09 »
Drodzy Sąsiedzi, czy ktoś z was wystosował pismo do naszego developera o odszkodowanie za nieterminowe oddanie mieszkania do użytku? Macie może jakiś wzór/szablon lub skan, na którym mógłbym się wzorować?

Strony: [1] 2