Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Magda_B

Strony: [1]
1
Wszyscy o wszystkim / Winda
« dnia: 25 Grudzień 2018, 13:17:22 »
7 klatka. Jedna winda nie działa wcale, druga raz jeździ, raz nie. Wigilia, dwójką dzieci, masa prezentów, przechadzka schodami.. cudownie po prostu

2
Wszyscy o wszystkim / Domofon
« dnia: 01 Grudzień 2018, 09:57:36 »
Klatka nr 7 od wielu tygodni zepsute drzwi wejściowe, domofon nie działa. Wczoraj nie dało się wejść wogole, jedyna opcja otwarcie kluczem.
Brama garażowa w garażu ostatnim zacina sie.

3
Wszyscy o wszystkim / Rozliczenie opłat za media
« dnia: 04 Lipiec 2016, 14:38:27 »
Kiedy można się spodziewać rozliczenia opłat za media?

4
Wszyscy o wszystkim / Kod
« dnia: 05 Styczeń 2016, 08:48:36 »
Drodzy mieszkancy, mam pytanie jaki jest u nas kod pocztowy? 15-704 czy 15-753. Caly czas poslugiwalam sie tym pierwszym ale dzis pojawiky sie watpliwosci gdyz w systemie w zusie dla naszego adresu widnieje 15-753

5
Wszyscy o wszystkim / Granatowa damska bluzka
« dnia: 05 Wrzesień 2015, 09:46:29 »
Na mój balkon przyleciała granatowa damska bluzka z krótkim rękawem, jeśli któryś z sąsiadów wieszał ostatnio pranie i zauważył jej brak proszę o kontakt ;) (mieszkam na V piętrze, więc to raczej kogoś z wyższych pięter).

6
Wszyscy o wszystkim / DUŻA WINDA 7 KLATKA
« dnia: 27 Maj 2013, 10:26:43 »
Znów są problemy z dużą windą w 7 klatce! Domniemam, że zepsuł się czujnik i wczoraj o mało włos a doszłoby do tragedii!! Nie dość, że czujnik nie reaguje na dziecko i zamyka się mogąc zmiażdżyć to nie reaguje też na dorosłych i trzeba siłą otwierać zamykające się drzwi! Bardzo proszę abyśmy stanowczo zareagowali do OTISU aby wreszcie RAZ A DOBRZE JĄ NAPRAWILI! Płacimy duże pieniądzę za tak kiepską usługę!

7
Wszyscy o wszystkim / plac zabaw
« dnia: 09 Maj 2013, 09:09:11 »
Drodzy sąsiedzi co sądzicie o tym aby na placu zabaw zamontować dodatkowe huśtawki dla dzieci ewentualnie jakieś drabinki/zjeżdzalnie ( mówię o placu zabaw ostatnich klatek). Na tak dużą ilość dzieci jest za mało sprzętu do zabawy..Wg mnie znajdująca się tam trawa i drzewka są tam zbędne ponieważ dzieci graja  w piłkę, wyrywają gałązki dla zabawy i najnormalniej w  świecie ją niszczą....i nie ma im się co dziwić bo chcą się bawić a nie uważać na to, żeby nie podeptać trawnika czy drzewek..  może trzeba by było się zastanowić czy tak dużo zieleni rzeczywiście jest tam potrzebne? O ile jest w ogóle taka możliwość..

8
Wszyscy o wszystkim / PODATEK ZA GII
« dnia: 24 Październik 2012, 13:13:28 »
Podpisałam wczoraj akt notarialny na miejsce parkingowe. W ciągu 14 dni muszę zgłosić to do UM do podatków. Proszę mi powiedzieć czy my - współwłaściciele G II płacimy podatek w comiesięcznym czynszu czy musimy sami to uregulować? Jeśli tak to jaka kwotę? Pani w Urzędzie powiedziała mi także, że co roku w styczniu ( dopóki spółka Rogowski jest współwłaścicielem ) należy składać deklarację D1/B.

9
Wszyscy o wszystkim / pierwszeństwo
« dnia: 16 Październik 2012, 09:05:18 »
Sąsiedzi!

w związku z tym, że już kilkukrotnie jadąc naszym osiedlem zauważyłam, że ludzie "głupieją" mijając się na naszym "skrzyżowaniu" proszę Was o odpowiedź, który pojazd A czy B na pierwszeństwo?  Wg mnie jest to droga równorzędna, wobec czego pojazd A powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdowi B? A może się mylę? Wczoraj ustąpiłam pierwszeństwa Pani w  pojeździe B, po czym Pani spojrzała na mnie jak na kretynkę i pomachała tylko głową... pokazując, że to ja mam pierwszeństwo.. no cóż.. może się mylę... ale żadnego znaku pierwszeństwa  nie widzę....

Do tego typu sytuacji dochodzi codziennie, myślę więc, że warto zwrócić na to uwagę, chodzi o nasze bezpieczeństwo...

Strony: [1]