HYDEPARK => Wszyscy o wszystkim => Wątek zaczęty przez: Bogdas w 30 Maj 2019, 21:56:32

Tytuł: Uszkodzony dach w samochodzie
Wiadomość wysłana przez: Bogdas w 30 Maj 2019, 21:56:32
Witam Sąsiadów,

w okresie  26 - 29 maja ktoś uszkodził dach w moim samochodzie marki VW Passat sedan koloru srebrnego. W tym czasie auto parkowane było od strony ulicy oraz od strony Biawaru. Dach posiada wgniecenia i pęknięcie lakieru tak jakby ktoś na niego wskoczył lub w niego czymś uderzał.

Być może ktoś z Państwa widział osoby kręcące się przy takim samochodzie lub go niszczące. Może komuś z Państwa również uszkodzono samochód.

Takie osoby bardzo proszę o kontakt.

Pzdr
Tytuł: Odp: Uszkodzony dach w samochodzie
Wiadomość wysłana przez: Pika w 04 Czerwiec 2019, 11:18:22
W zeszłym tygodniu nad ranem (około 5:00) słychać było jakieś krzyki i śpiewy oraz ostrzejszą wymianę zdań z kimś z naszego bloku (jak podejrzewam). Faktycznie były odgłosy jakby ktoś chodził po samochodach. Zanim zdążyłem wyjrzeć przez okno to uczestników zdarzenia już nie było.
Natomiast jakieś pół godziny później pojawiła się policja i z jednym z sąsiadów coś spisywali, chyba jego auto również ucierpiało (biały Chrysler). Nie wiem dokładnie gdzie ten sąsiad mieszka, ale chyba na pierwszym piętrze w pierwszej klatce. Spróbuj się z nim skontaktować, może wie coś więcej w tym temacie.
Tytuł: Odp: Uszkodzony dach w samochodzie
Wiadomość wysłana przez: Bogdas w 04 Czerwiec 2019, 21:16:02
Witam sąsiada,

dzięki bardzo za podpowiedź. Już wszystko wiem.

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie.

Pzdr